top of page

אפליקציות

גלגל למטה

אתם משתמשים

בקופסאות

שימורים?

לבמ הנדסה כמה פתרונות עבורכם: החל משסתומי פופט פנאומטיים לפיקוד על מצמד המכבשים דרך פטמות ואקום לשינוע הקופסאות וחלה במכשיר המדידה מימין, שנועד לצרכי בקרת איכות.

ציוד בדיקת ואקום

מזון משומר

ציוד להרמת ושינוע גליונות מתכת

חיתוך בלייזר

יש לכם מכונות

חיתוך

בלייזר?

הנה כמה חלקים שלבטח אתם צריכים: ציוד ואקום להרמת ושינוע גליונות המתכת, מחוללי חנקן לחיתוך באווירה מוגנת ומדחסי אוויר אמינים (כולל שירות ואחזקה) עם מייבשים, פילטרים ושאר הציוד ההיקפי הנדרש.

אתם בתחום

הדפוס

והכריכה?

לבמ הנדסה יש את הפתרונות הטובים בשוק: פטמות וגומיות ואקום להרמת נייר, קרטון ופלסטיק, משאבות ואקום פנאומטיות (להחלפת המשאבות החשמליות) ושסתומים פנאומטיים ייעודיים. אצלנו תמצאו כל מה שמכונת דפוס צריכה.

משאבות ואקום ואוויר ל.נ. פנאומטיות

דפוס

ציוד לבדיקת אטימות אריזות

חטיפים

מייצרים אצלכם חטיפים?

יש לנו את מוצר בקרת האיכות המשולם עבורכם (ראו מימין). בנוסף, תמצאו אצלנו גם ציוד ואקום לאריזה ושינוע של השקיות, פנאומטיקה לתעשיית המזון ומדחסים עם שמן מזון או מדחסים נטולים, איך שנוח לכם לעבוד.

עובדים עם

מכונות

נגרות?

לבמ הנדסה יש את כל חלקי הוואקום שאתם צריכים: כגון שסתומי ואקום, פטמות ואקום ומשאבות. יש לנו גם בוכנות ושסתומים פנאומטיים ואנו אף מספקים שירות למדחסים והמייבשים שבמפעלכם.

פנאומטיקה וואקום למכונות נגרות

נגרות

סעפות לפיקוד על רמסות מהקבינה

רמסות

בתחום

המשאיות

וצמ"ה?

יש לנו ציוד מדהים עבורכם: בראשם סעפת פנאומטית ייעודית להפעלת רמסות מהקבינה, סולונואידים מיוחדים למשאיות, בוכנות פנאומטיות וסעפות שסתומים למטאטאי כביש ואנקודרים לעגרונים.

מייצרים אצלכם

יין?

אז לבטח אתם ממלאים בקבוקים באווירה מוגנת מחמצן - ולנו יש את מחוללי החנקן הטובים בשוק. בנוסף, אנחנו יכולים להציע לכם את כל מערכת דיחוס האוויר הנדרשת למחוללים וציוד פנאומטיקה וואקום ליצור, אריזה ושינוע.

מילוי בקבוקים באווירה מוגנת מחמצן

יינות

שסתומים פנאומטיים לעבודה עם מכבשים

מתכת

עובדים עם

גליונות

מתכת?

יש לנו בשבילכם ציוד ואקום מעולה לשינוע והרמה של הגליונות, שסתומי פופט עם ספיקות גבוהות לפיקוד על מצמדי המכבשים ומדחסים לעבודה בסביבה קשה, כולל מייבשים ופילטרים מתאימים.

בתחום הסמיקונדוקטורסוהמטרולוגיה?

יש לנו צירים ליניאריים מדוייקים במיוחד עבורכם, כולל מכלולים X, Y, Z ו-Theta.

ובנוסף אנחנו יכולים לספק לכם פתרונות הרמה ללא מגע (ל wafer), שסתומי ואקום ועוד.

מיצוב מדויק וצירים ליניאריים

מטרולוגיה

מחוללי ואקום לאחיזת חומר הגלם

כרסומות

עוסקים 

בעיבוד

שבבי?

אז לבטח אתם משתמשים במחוללי ואקום לעיגון חומר הגלם: אנחנו יכולים לספק לכם את מחוללי הואקום הטובים והיעילים בשוק בדיוק למטרה זו ואם תרצו, גם פילטרים וסיפון להגנה מפני החלקיקים והנוזלים.

יש לך

מרפאת

שיניים?

לבמ הנדסה יש את פתרונות השאיבה להן אתה זקוק: החל ממשאבות ואקום עם סיפון ופילטר ליניקת נוזלים ועד למשאבות ואקום BLDC לשאיבת מזהמים בסביבת המטופל.

משאבות וואקום ייעודיות למרפאות שיניים

רפואת שיניים

פטמות להרמת מאפים ולחמים

מאפיות

אתם

אופים?

יש ברשותנו ציוד שרלוונטי מאוד עבורכם: החל מפטמות ואקום עם אישור FDA, דרך כוסות להרמה ללא מגע (לפריכיות או פסטה רכה למשל) ודרך פטמות עם חלקיקי מתכת (לגילוי בגלאי מתכות לצרכי בקרת איכות).

עובדים

בתחום

הזכוכית?

יש לנו כמה פתרונות מיוחדים בעבורכם: למשל, מערכת ייעודית להזנת, תמיכת ואחיזת פלטות זכוכית במכונות עיבוד (ראה  מימין), או פטמות להרמת  זכוכית - גם כאלה שלא דורשות מקור ואקום להפעלתן (מכניות), להרמה ושינוע של זכוכית בשטח.

ציוד לחריטה ועיבוד זכוכית

זכוכית

מדחסיי סקרול נטולי שמן וציוד עוטף בסטנדרט המתאים

חליבה

יש לכם

מחלבה?

במ הנדסה מייבאת ומתחזקת את מדחסי הסקרול (נטולי שמן) הרווחים במערכות חליבה.

כמו כן, אנו מספקים גם פילטרים, מייבשים וציוד עוטף אחר הרלוונטי לרובוטים.

משנעים 

גרגירים

ואבקות?

אנו מציעים מבחר פתרונות לשינוע. בעבור לספיקות נמוכות: מחוללי זרימה (מבוססי אוויר דחוס). לספיקות בינוניות: מפוחי BLDC. ללחץ נמוך, ולספיקות גבוהות: מפוחים צנטריפוגאליים.

מחוללי זרימה ומפוחים

שינוע גרגירים

מדחסים נטולי שמן מסדרת LENTO

פארמה

חברת

תרופות

או מעבדה?

במ הנדסה מייבאת ומתחזקת ציוד דיחוס אוויר נטול שמן (Iso Class 0) המתקדם והיעיל ביותר בעולם, המבוסס על שימוש במי עיבוי מהאוויר ושמירה על איכותם בעזרת אנודות.

מייצרים

מלט או אורזים?

יש לנו את פטמות הואקום שאתם צריכים כדי לפתוח את שקי המלט בעת המילוי. כמו כן, אנחנו יכולים לספק לכם את משאבות הואקום, השסתומים והצנרת הנדרשים, כמו גם את כל ציוד הפנאומטיקה הנלווה.

פטמות ואקום לאריזת מלט בשקים

מלט

כוסות ברנולי להרמה ללא מגע

חלקים עדינים

עוסקים

בחלקים

עדינים?

במ הנדסה מציעה כוסות ברנולי, להרמת חלקים ללא מגע כלל, וללא עיוות או הכתמת פני שטח המוצר.

מעולה לשימוש בתעשיית המזון, הסמיקונדוקטורס או אף לחלקים אותם לא ניתן להרים עם וואקום.

מייצרים 

מחומרים מרוכבים?

ברשותנו ציוד לייצור בחומרים מרוכבים, החל בשסתומים ייעודיים ומשאבות ואקום, ועד למערכות  ליצור בטכניקת Vacuum Infusion, המותקנות על סקיד מושלם עם כל החלקים הנדרשים.

שסתומים ייעודיים לוואקום פורמינג בשקית

חומרים מרוכבים
bottom of page