top of page

במ הנדסה

עבוד אתנו איך שאתה רוצה

במ הנדסה מתאימה את צורת העבודה לצרכים של העסק שלך:

ספר לנו מה אתה צריך שנחזיק עבורך במלאי ונדאג להחזיקו אצלנו, תחת שם העסק שלך ובמיוחד עבורכם.

ובכל מקרה, כל המשלוחים אצלנו נעשים באוויר, כדי שאתם לא תחכו הרבה זמן.

במ הנדסה הינה ספקית מובילה של ציוד ומוצרים טכנולוגיים עבור אוטומציה של מכונות ותהליכים, בתעשייה ובהיי-טק. 

יחד עם שותפתנו העיקרית, חברת טריו-אייר, אנו מספקים שירותי ייעוץ, מוצרים ושירותי אחזקה לתחומים הבאים:

מערכות דיחוס אוויר

מדחסים בוכנתיים, מדחסים בורגיים ומדחסים צנטריפוגאליים, טבולי שמן ונטולי שמן. הציוד מתאים לכל האפליקציות בתעשייה, פארמה ובהיי-טק. סל המוצרים הרחב, כולל גם מייבשי אוויר, ע"ב קירור וע"ב ספיחה, מיכלי אוויר מכל הגדלים ופילטרים מכל הסוגים, כולל פילטרים עם פחם פעיל, הנדרשים בתעשייה הנקייה. לצוותינו ניסיון רחב בביצוע סקרי אנרגיה מתקדמים, הכוללים מדידה של כל הפרמטרים הנדרשים: צריכת חשמל, ספיקת אוויר ולחץ אוויר ושימוש בתוכנות סימולציה מתקדמות להדמיית תפקוד המערכת בעת שילוב אפשרי של ציוד חדש/אחר.

ציוד ואקום

משאבות ואקום, שסתומי ואקום ייעודיים, משטחי ופטמות ואקום ומחוללי ואקום, הכל מתוצרת חברת Vuototecnica המובילה בתחומה בעולם המייצרת את כל ציודה באיטליה. סל המוצרים שלנו כולל את המבחר הרחב ביותר בשוק של ציוד ואקום, בנוסף לחטיבה ייעודית לתחום הדפוס והגרפיקה. ביכולתנו לספק פתרונות ייחודיים להרמה ושינוע של שקים כבדים, ציוד ייעודי לייצור בחומרים מרוכבים ואפליקציות לשינוע של אבקות גרגירים ו/או יניקה של נוזלים וחומרים לחים.

ציוד להפרדת גזים

מחוללי חנקן ומחוללי חמצן וציוד לביו-גז מתוצרת SYSADVANCE הפורטוגלית. בין השאר מחוללי חנקן / חמצן בשיטת PSA ו VSA המתבססים על אוויר דחוס / ואקום להפרדת הגזים מהאוויר. הציוד מסוגל ליצר גזים בדרגת טוהר של 99.999% ובלחץ עד 420 בר. בזכות ציוד הדיחוס / ואקום שברשותנו, אנו יכולים לספק מערכות מושלמות הכוללות את כל הרכיבים הנדרשים כדי לספק את דרישות קהל לקוחותינו, בין אם הם בתעשיית המזון, הפארמה, האלקטרוניקה או כל תחום אחר.  

פנאומטיקה ובקרה

במ הנדסה הרחיבה את פעילות המסחר עם זכויות ההפצה בלעדיות ל Waircom MBS, בישראל. ווירקום, יצרנית ציוד פנאומטי ותיקה (נוסדה ב -1957) מאיטליה, מובילה בתחום בזכות ציוד איכותי מאוד הכולל שסתומים מכניים ייחודיים, מגוון רחב מאוד של חלקי נירוסטה וידע רחב בתחום הציוד מוגן פיצוץ. כמו כן, המותג מוכר היטב בתעשיית הטקסטיל, הנייר, רכב כבד והקוסמטיקה בזכות ציוד פנאומטי ייחודי, כגון שסתומים פרופורציונאליים מתקדמים ומבחר צילינדרים עם עוגנים אינטגראליים לצד בוכנות מיקרו וסוגים שונים של חיישנים לבוכנות.

בקרת מהירות ומיקום

על מנת לענות על צורכי לקוחותינו מתעשיית ההיי-טק, הרחבנו את סל המוצרים עם חתימת הסכם יבוא עם BEI Sensors, יצרן אמריקאי המתמחה בחיישני מהירות ומיקום בעבור אפליקציות דורשות במיוחד. ל BEI אנקודרים, חיישני זווית ופוטנציומטרים, המשמשים ביישומים התובעניים ביותר בתעשייה הכבדה, במכונות תעופה ובמגזר הצבאי.

מערכות מיצוב מדויק

לצד BEI, מייצגת במ הנדסה בלעדית גם את nutec, חברה אמריקאית מובילה בתחום ההנעה הלינארית והרוטורית מדויקת. nutec הנה יצרנית high-end של פתרונות מובילים להנעה עבור תעשיית המוליכים למחצה, בדיקות אופטיות, ננו-טכנולוגיה, מכונות לייזר מדויקות ועוד. את סל המוצרים המיוצגים חותמת חברת Fulling Motors המייצרת מנועי סרוו ומנועי צעד בהזמנה מיוחד בלבד.

מערכות אופטיות ורובוטים

שותפה נוספת של במ הנדסה מספקת תאי בקרת איכות אופטית, רובוטים תעשייתיים ומצלמות אינטלגנטיות מבית COMPAR השוויצרית. חברת קומפר "תופרת" הפתרונות לאוטומטיזציה של תהליכים, בדגש על שילוב מוצרים ממגוון דיסציפלינות ובראשן ציוד אופטי, בעבור מגוון אפליקציות בתעשית הפארמה, מד-טק, עיבוד שבבי מדויק ועוד. אחד היישומים העיקריים של הציוד הינו לייעול תהליך בקרת האיכות של לקוחותנו ע"י הפיכתו לתהליך אוטומטי, מדויק, מתוקנן ומתועד אלקטרונית.

במ הנדסה שוקדת כל העת על הגדלת מספר החברות המיוצגות, על מנת להרjיב את סל המוצרים וכדאיות הפתרונות המוצעים.

יחד עם שותפינו, טריו-אייר, חזוננו הוא לספק שירות ומוצרים איכותיים, כדי לייעל את יצור ופריון ללקוחותינו. אנו פרוסים בכל הארץ ומשרתים את לקוחותינו מהמרכז (אזור) ומהצפון (עמק בית שאן). במ הנדסה מתמקדת באספקת ייעוץ מקצועי, מוצרי איכות השירות הטוב ביותר בתחום, המבוסס על ידע הנדסי וניסיון בתכנון, התקנה ותחזוקה של מגוון רחב של מכונות ותהליכים תעשייתיים.

bottom of page